Przedstawienie Świąteczne dla Podopiecznych Domu Pomocy Społecznej dla Osób starszych w Bielsku-Białej

21-12-2023 20:12 Grupa 0VI "SŁONECZKA"

W środę 20 grudnia dzieci z grupy "Żabki" udały się do Domu Pomocy Społecznej dla Osób Starszych przy ulicy Żywieckiej w Bielsku-Białej. Spotkanie odbyło się w ramach współpracy  przedszkola z najbliższymi instytucjami oraz w ramach projektu "Integracja pokoleń". Dzieci zaprezentowały swoje piękne przedstawienie muzyczno-teatralne "Wesołych Świąt",a następnie wspólnie z podopiecznymi zaśpiewały kolędy. Na zakończenie dzieci wręczyły kartki Świąteczne oraz dwa duże pakunki ciastek, które zebraliśmy wspólnie z rodzicami.

Życzymy wszystkim pracownikom jak i podopiecznym Domu Pomocy Społecznej dla osób starszych w Bielsku-Białej WESOŁYCH ŚWIĄT