Wigilia przedszkolna 2023

W związku z nadchodzącym Bożym Narodzeniem, we wtorek 19 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu Wigilia przedszkolna. Dzieci z grupy "Żabki" pięknie zaprezentowały przed wszystkimi dziećmi, Paniami, pracownikami przedszkola oraz przed Panią Dyrektor i Panią Wicedyrektor przedstawienie muzyczno-teatralne „Wesołych Świąt”.

Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień aktorskich dzieci oraz nabywanie odwagi, śmiałości podczas występów przed publicznością. Dzieci w pięknych strojach prezentowały się doskonale, recytowały swoje role oraz śpiewały i wykonywały układy taneczno- ruchowe. Na koniec dzieci wspólnie kolędowały z wszystkimi zaproszonymi gośćmi oraz otrzymały piękne życzenia Bożonarodzeniowe od Pani Dyrektor oraz Pani Wicedyrektor. Po kolędowaniu dzieci udały się do swoich sal, gdzie zjadły pyszny Świąteczny obiad :)