Wyniki konkursu "Stworki z dyni"

Drogie przedszkolaki

Dzisiaj obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Dyni, tym samym również dzisiaj wyłoniliśmy zwycięzców w konkursie ”Stworki z dyni”. Bardzo trudno było nam wybrać najpiękniejszą dynię, ponieważ wszystkie prezentowały się idealnie. Jako nauczyciele byliśmy pod wrażeniem zarówno ciężkiej pracy jaka została włożona w wykonanie „stworków”, jak również kreatywności podczas ich powstawania. Dzisiaj rano mogliśmy podziwiać wszystkie wykonane prace.

BRAWO dla wszystkich uczestników !!!

Jury w składzie:

Pani Lucyna Duda

Pani Edyta Gwoździewicz

Pani Marzena Kuk

Pani Katarzyna Giźlar

Pani Barbara Zielińska

Wyłoniło następujących zwycięzców

Kategoria 3-4 latki:

I MIEJSCE Szymon Strzałkowski

II MIEJSCE Bartłomiej Głogowski

III MIEJSCE Kinga Twardzik

III MIEJSCE Hania Domagalska

Wyróżnienie otrzymała Zuzanna Surma

Kategoria 5-6-latki:

I MIEJSCE Mikołaj Fabia

II MIEJSCE Adrian Więzik

III MIEJSCE Marta Nowotarska

Wyróżnienie otrzymali: Elena Pagacz i Zuzanna Stawinoga

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy niebawem wręczymy dyplomy oraz niespodzianki.

ORGANIZATORZY:

Katarzyna Giźlar