Wyniki I Konkursu Recytatorskiego w Języku Angielskim "Time For Spring Poem"

Z przyjemnością chciałybyśmy ogłosić, że Jury w składzie:

Pani Dyrektor Bogusława Kajstura

Pani Wicedyrektor Lucyna Duda

Pani Beata Piecuch

Pani Monika Waldman-Khashaba

Pani Magdalena Cieśla,

wyłoniło laureatów I Konkursu Recytatorskiego w Języku Angielskim “Time For Spring Poem”.

I miejsce: Rozalia Pagacz - Przedszkole nr 12

II miejsce: Hanna Batog - Przedszkole nr 44

Zofia Kubiesa - Przedszkole nr 55

III miejsce: Michalina Matuszek - Przedszkole nr 17

Józef Dziaduszewski - Przedszkole nr 49

Wyróżnienia otrzymali:

Zuzanna Stawinoga - Przedszkole nr 49

Wiktor Walasiński - Przedszkole nr 52

Martyna Cyba - Przedszkole nr 43

Wszystkim laureatom, uczestnikom i nauczycielom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za tak wielkie zainteresowanie i zaangażowanie w konkursie!

Upominki, dyplomy i podziękowania dla osób wyróżnionych i pozostałych uczestników będą do odbioru w sekretariacie Przedszkola nr 49 od dnia 13.05.2024r.

Laureaci - miejsca I - III - nagrody, dyplomy i podziękowania otrzymają dnia 21.05.2024r. na specjalnym wydarzeniu, którego szczegóły zostaną Państwu przekazane już niebawem.

Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

Organizatorzy: Monika Waldman-Khashaba i Magdalena Cieśla