Wycieczka do Zagrody Edukacyjnej ALPAKIGI grupa "Pszczółki"
Grupa „Pszczółki” wybrała się na pełną atrakcji wycieczkę do Zagrody Alpak. Był to dzień pełen radości, zabawy i niezapomnianych wrażeń.
Dzieci miały okazję poznać przyjazne alpaki, nakarmić je oraz dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat ich życia. Dużą atrakcją było również czesanie kucyka oraz karmienie króliczków – zarówno małych, jak i dużych.
Wspaniałą zabawę zapewniły zajęcia muzyczne wśród unoszących się baniek mydlanych, które wywołały wiele uśmiechów na twarzach dzieci. Przedszkolaki uczestniczyły także w ciekawych warsztatach plastycznych, podczas których mogły rozwijać swoją kreatywność.
Nie zabrakło również aktywności na świeżym powietrzu, gier i zabaw ruchowych. Wycieczka była doskonałą okazją do nauki poprzez zabawę oraz integracji grupy.
To był wyjątkowy dzień, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.