Wewnątrzprzedszkolny Konkurs Recytatorski "Zwierzęta w poezji dziecięcej"

W dniu 11.02.2024r. w naszym przedszkolu odbył się Wewnątrzprzedszkolny Konkurs Recytatorski pt. „Zwierzęta w poezji dziecięcej”. Celem konkursu było rozwijanie zdolności recytatorskich przedszkolaków oraz zachęcanie dzieci do występów z udziałem publiczności. Bardzo nas cieszy fakt, że do udziału w konkursie zgłosiło się tak wielu chętnych. Wszyscy uczestnicy reprezentowali bardzo wysoki poziom, zachwycali swoją charakteryzacją oraz interpretacją.

Jury w składzie: Pani Lucyna Duda, Pani Adrianna Kruczek oraz Pani Monika Tarnawa miało naprawdę ciężkie zadanie, aby wyłonić najlepszą trójkę z każdej kategorii wiekowej. Wyniki prezentują się następująco:

Kategoria 3 latki:

I miejsce: Kinga T.

II miejsce: Łucja K.

III miejsce: Gabriel V.

Kategoria 4 latki:

I miejsce: Wiktoria W.

II miejsce: Hanna Ł.

III miejsce: Wojciech P.

Kategoria 5 latki:

I miejsce: Jagoda T.

II miejsce: Emilia Ch.

III miejsce: Maria W.

Kategoria 6 latki:

I miejsce: Jakub P.

II miejsce: Dawid P.

III miejsce: Elena P.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!

Serdecznie dziękujemy rodzicom za wspaniałe przygotowanie dzieci do konkursu!