Spotkanie świąteczne z Przedstawicielami Miasta oraz Mieszkańcami DPS

W piątek 16 grudnia 2022r. w naszym przedszkolu odbyło się świąteczne spotkanie z Przedstawicielami Miasta oraz Mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej.

Swoją obecnością zaszczycili nas: Pan Piotr Kucia - Wiceprezydent Miasta Bielska-Białej, Pani Ewa Szymanek-Płaska - Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu wraz z Pracownikami - Panią Danutą Paluch - Starszą Inspektor oraz Panią Agnieszką Konklewską, Pan Andrzej Gacek - Radny Rady Miejskiej, Ks. Proboszcz Parafii NMP Królowej Polski Michał Pastuszka, Pani Elżbieta Sobieska - Wicedyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Bielsku-Białej, Pan Krzysztof Bańczyk - Dyrektor CUW w Bielsku-Białej, Pani Krystyna Wolska - Dyrektor Domu Pomocy Społecznej Dla Osób Starszych wraz z Pracownikami oraz Mieszkańcami, Pani Edyta Helfer - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 27 w Bielsku-Białej, Pani Renata Mołdoch - Dyrektor Przedszkola nr 9 w Bielsku-Białej, Pani Renata Nycz - Dyrektor Przedszkola nr 25 w Bielsku-Białej, Pani Kinga Fabia - Przedstawiciel Rady Rodziców, Przedstawiciele Rady Pedagogicznej oraz Pracownicy Przedszkola nr 49 w Bielsku-Białej.

Spotkanie rozpoczęło się od powitania zebranych Gości przez Panią Bogusławę Kajsturę - Dyrektora Przedszkola nr 49. Następnie zaproszeni Goście mieli okazję obejrzeć krótkie występy artystyczne przygotowane przez najstarsze dzieci z naszego przedszkola - grupę "Biedronki" oraz "Motylki" pod kierunkiem Pani Agaty Pajor, Izabeli Handzlik, Katarzyny Giźlar i Moniki Pawickiej. Dzieci wprowadziły nas w świąteczny klimat pełen refleksji, ale również radości, a następnie wręczyły Gościom bożonarodzeniowe upominki.

Po części oficjalnej, zaproszeni Goście udali się na wspólny poczęstunek przy świątecznym stole.

Dziękujemy przybyłym Gościom za obecność oraz życzmy raz jeszcze WSPANIAŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ WIELE POMYŚLNOŚCI W NADCHODZĄCYM ROKU 2023!