Rozstrzygnięcie konkursu z okazji Światowego Świadomości Dnia Autyzmu

W ramach Światowego Dnia Świadomości Autyzmu obchodzonego w dniu 2 kwietnia został ogłoszony konkurs plastyczny nawiązujący do tematu „Świat w kolorze niebieskim”.

Zebrane prace ocenione zostały w 2 kategoriach wiekowych: w kategorii 3-4 latki oraz w kategorii 5-6 latki. Dzieci przygotowały wiele interesujących prac plastycznych. Ocenie podlegała zgodność pracy z tematem konkursu, oryginalność i estetyka wykonania oraz pomysłowe i ciekawe ujęcie tematu. Uczestnicy konkursu, których prace zostały wyróżnione, zostali nagrodzeni upominkami rzeczowymi oraz pamiątkowymi dyplomami. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie.

Poniżej nagrodzeni w poszczególnych kategoriach wiekowych.

3-4 latki

I miejsce – Antonina M. grupa Słoneczka

II miejsce – Kinga T. grupa Biedronki

III miejsce – Bartłomiej W. grupa Wilczki