Rozdanie nagród głównych w I Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim w Języku Angielskim "Time For Spring Poem"

We wtorek 21.05.2024 r. odbyło się oficjalne wręczenie nagród głównych w I Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim w Języku Angielskim "Time For Spring Poem".

Wydarzenie odbyło się w Dwujęzycznej Szkole Podstawowej Primary Steps w Bielsku-Białej.

Oprócz oficjalnego rozdania nagród na zwycięzców czekała wycieczka po szkole z wyjątkowym przewodnikiem - panem Aleksem, native speaker'em pracującym w szkole; warsztaty malowania na szkle i wyszywania, a także słodki poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom Szkoły Primary Steps oraz Dyrekcji Przedszkola nr 49 za pomoc w organizacji tego wydarzenia, a także wszystkim Gościom za przybycie.

Jeszcze raz serdecznie gratulacje dla Laureatów!

Organizatorzy: Monika Waldman-Khashaba i Magdalena Cieśla