Przedszkoliada 2022

6 listopada 2022 roku w hali sportowo-widowiskowej Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Karbowej 26 odbędzie się XVI Turniej mini piłki nożnej „Przedszkoliada”– jesień 2022

„Przedszkoliada” to jedno z najbardziej emocjonujących wydarzeń sportowych dla młodocianych piłkarzy. Zasady są takie same jak w prawdziwych zawodach piłkarskich – kilkanaście zespołów reprezentujących 20 bielskich przedszkoli rywalizuje ze sobą kolejno o zwycięstwo w swoich grupach, choć tradycyjnie w tym turnieju nie ma przegranych, każdy otrzymuje pamiątkowe medale i dyplomy.. Nasi chłopcy doskonale się bawili a uśmiech nie schodził im z twarzy.

Również na tegorocznej imprezie dziewczynki z grupy „ Żabki” zaprezentowały swój sportowy układ taneczny. Wszystkim dzieciom i rodzicom bardzo dziękujemy za współpracę i chęć uczestnictwa.