Projekt Edukacyjny "Kubusiowi Przyjaciele Natury"

26-06-2024 8:05 Grupa P III "MISIE"

Nasze Przedszkole brało udział w projekcie edukacyjnym „Kubusiowi Przyjaciele Natury” XVI edycja 2023/2024r. Celem programu jest zachęcanie najmłodszych do dbania o środowisko naturalne, uczenie szacunku dla przyrody, ale także kształcenie dobrych nawyków w zakresie odżywiania oraz aktywnego spędzania czasu i ruchu.

Wszystkie materiały edukacyjne „Kubusiowych Przyjaciół Natury” zostały skonstruowane tak, by rozwijać u dzieci kreatywność i samodzielne myślenie oraz przyswajać wiedzę poprzez zabawę . Dzieci mogły bawić się, uczyć i poznawać świat przyrody.