Ogłoszenie wyników konkursu zorganizowanego przez Przedszkole 49 p.t. "Kartka Wielkanocna"

W kategorii wiekowej 5-6 latki wygrały następujące przedszkolaki:
I MIEJSCE Ewa Czubkowska z Przedszkola  nr 24
II MIEJSCE Maja Majewska z Przedszkola nr 38
III MIEJSCE Gabriela Janota z Przedszkola nr 29
WYRÓŻNIENIE Lena Pastuła z Przedszkola nr 49 oraz Hania Maczyńska z Przedszkola nr 40
W kategorii wiekowej 3-4 latki wygrały następujące przedszkolaki:
I MIEJSCE Ksawery Tlołka z Przedszkola nr 12
II MIEJSCE Mateusz Wieczorke z Przedszkola nr 29
III MIEJSCE Amelia Koenig z Przedszkola 49
WYRÓŻNIENIE otrzymali Alan Chodorowski z Przedszkola 49 oraz Alicja Bobrowicz z Przedszkola Integracyjnego nr 2
Wszystkim wygranym oraz wyróżnionym serdecznie gratulujemy po odbiór dyplomów oraz upominków zapraszamy od wtorku 4 kwietnia do Przedszkola nr 49 na ul. Skośnej 3.
Pozdrawiamy serdecznie