"NASZA NIEPODLEGŁA" - uczymy się patriotyzmu

10.11.2022r. w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy zbliżające się Święto Niepodległości.

W wierszu i piosence oddaliśmy nasze przywiązanie do ojczyzny. Wszystkie przedszkolaki w odświętnych strojach zebrały się na sali, gdzie odbył się program artystyczny przygotowany przez grupę „ Myszki” i „ Motylki” wraz z paniami: Magdą, Basią i Izą. Nasi koledzy pięknie prezentowali barwy biało-czerwone. Po występie wszystkie przedszkolaki i panie odśpiewały nasz „Mazurek Dąbrowskiego”- to była doniosła chwila!