"Myszki" na 14. Festiwalu Dobrej Energii

26-05-2024 20:33 Grupa 0VII "TYGRYSKI"

W piątek 24 maja w Parku Słowackiego odbył się 14. Festiwal Dobrej Energii, zorganizowany w ramach kolejnej edycji projektu edukacyjnego "Bielsko-Biała Chroni Klimat", w którym brała udział grupa "Myszki".

Na przedszkolaki czekało mnóstwo atrakcji: bańki mydlane, dmuchańce, ciekawe postacie do napotkania - m.in. Reksio, Bielski i Biała, stanowiska z różnorodnymi warsztatami, a także pokaz magika oraz zajęcia Zumby. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły i powróciły do przedszkola w wyśmienitych humorach.

Miło nam także poinformować, że grupa "Myszki" zdobyła wyróżnienie w konkursie na makietę pt. "Nasz Zielony Świat", organizowanym w ramach realizacji wyżej wspomnianego projektu.

Serdeczne gratulacje!