"Motylki" w Bibliotece

22-02-2023 13:40

Dnia 21.02.2023 г. dzieci z grupy "Motylki" odwiedziły bibliotekę osiedlową przy ul. Reja w Bielsku-Białej. Zapoznały się ze sposobem korzystania z biblioteki, jej wyposażeniem oraz brały udział w warsztatach plastycznych. Samodzielnie wykonały zakładki do książek. Poznały także książki napisane alfabetem Braille'a. Na koniec pani bibliotekarka przeczytała dzieciom opowiadanie o tym jak należy obchodzić się z książkami i wypożyczyła nam książeczkę, którą będziemy czytać w trakcie poobiedniego relaksu. Obiecaliśmy, że wrócimy tu za 2 tygodnie, aby ponownie uczestniczyć w warsztatach, oddać wypożyczoną książkę i wybrać znowu jakąś ciekawą pozycję.

Dziękujemy za serdeczne przyjęcie i ciekawą lekcję o książce.