DZIEŃ JABŁKA W GRUPIE MISIÓW

03-10-2022 18:43 Grupa P II "WILCZKI"

Zielone, czerwone, okrągłe, pachnące
a jako przekąska niezwykle sycące...
Jabłko - pełne witaminek dla Chłopaków i dziewczynek.
Wszyscy jabłka chętnie jemy i DZIEŃ JABŁKA świętujemy!!!

29 września „Misie” obchodziły Dzień Jabłka. Celem zajęć i wspólnej zabawy była integracja wszystkich dzieci oraz zachęcanie ich do spożywania owoców, a w szczególności jabłek pod różnymi postaciami. Tego dnia, oprócz zajęć dydaktycznych, na dzieci czekały atrakcje kulinarne, a mianowicie: wspólne przygotowanie soku jabłkowego oraz ciasteczek. To był bardzo ciekawy dzień w przedszkolu. Dzieci bawiły się świetnie! :)