Biedroneczki z wizytą w Straży Pożarnej

13-09-2024 19:34 Grupa P V "BIEDRONKI"

10.09.2024r. grupa „Biedronki” odwiedziła PSP w Bielsku- Białej.

Dzieciaki poznały specyfikę zawodu strażaka, dowiedziały się jak zachować się w sytuacji zagrożenia, przypomniały sobie również numery alarmowe.

Każda biedroneczka miała okazję założyć mundur strażaka,

a największe wrażenie wywarło na dzieciach możliwość obejrzenia wszystkich dostępnych pojazdów strażackich.

Na pewno odwiedzimy jeszcze to miejsce z wielką przyjemnością:)